ورود کاربران
پست الکترونیکی :
کلمه عبور :
 
 
logo-samandehi

آیین نامه اجرایی سی و هشتمین گردهمایی ملی علوم زمین

همایش های تخصصی بستر مناسبی را برای نشر و ارائه دستاوردهای علمی و پژوهشی فراهم آورده است و امکان ارتباط موثر جامعه علمی را فراهم می آورد. سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور با برگزاری 37 دوره از همایش تخصصی علوم زمین در سطح ملی و سه دوره در سطح بین المللی در آستانه برگزاری دور بعدی همایش تخصصی علوم زمین در اردیبهشت سال 1398 می باشد.

از آن جا که برگزاری همایش بدون همکاری شرکت کنندگان و رعایت اصول و قوانین گردهمایی میسر نمی باشد، لذا قوانین گردهمایی به شرح ذیل را به اطلاع شرکت کنندگان محترم می رساند:

1)        مقاله ­های ارسال شده بایستی مطابق با فایل الگوی بارگزاری شده در سامانه گردهمایی باشد. درصورت عدم مطابقت با لگوی معرفی شده، شرکت کننده حداکثر 3 بار مجاز به ویرایش می باشد و پس از آن مسئولیت عدم پذیرش مقاله بر عهده شرکت کننده می­باشد.

2)       هزینه ثبت نام برای هر نوع عضویت (آزاد، دانشجو، داور همایش، سخنران ویژه، پرسنل سازمان) یکسان می باشد. بدیهی است در صورتی که هزینه های تعریف شده پرداخت نگردد، مقاله از چرخه داوری حذف خواهد شد.

3)       عضویت داور وسخنران ویژه به صورت کتبی قبلاً به اطلاع شرکت کننده گان رسیده است. خواهشمند است دراین نوع عضویت ثبت نام نفرمایید.

4)       لطفاً به تاریخ های مهم توجه فرمایید، در صورت ارسال مقاله بعد از مهلت اعلام شده، مسئولیتی متوجه دبیرخانه نخواهد بود.

5)       جهت ارسال مقاله ابتدا باید عضو سایت بشوید ثبت نام و ارسال مقاله در بخش فارسی سایت می ­بایست انجام بشود.

6)       ارسال مقاله می بایست توسط نویسنده مسئول مقاله صورت گیرد.

7)       ترتیب اسامی نویسندگان مقاله در گواهی پذیرش همانند اطلاعات درج شده توسط شرکت کننده می باشد از این ­رو خواهشمند است دقت لازم را داشته باشید.

8)       در صورت عدم پذیرش مقاله، شخص می تواند در گردهمایی شرکت و گواهینامه حضور دریافت نماید.

9)       با توجه به محدودیت ارائه مقاله به صورت سخنرانی، مقاله­ هایی که بیشترین امتیاز را کسب نمایند پس از بررسی در کمیته علمی به صورت سخنرانی مورد پذیرش قرار می­گیرند.

10)    کارت شناسایی معتبر در هنگام پذیرش به همراه داشته باشید و در زمان مقرر در محل حضور یابید.

11)    ارائه مقاله (سخنرانی و پوستر) توسط فرد ثبت نام شده یا سایر نویسندگان مقاله ( با ارائه کارت شناسایی معتبر) صورت می­گیرد. بدیهی است که گواهی پذیرش شرکت کنندگان غایب باطل می­ گردد.

12)    در صورت عدم رعایت حق تالیف مقاله ارسالی، فرد خاطی از شرکت در سایر همایش های سازمان محروم و به کمتیه تخلفات معرفی می­گردد

13)    با توجه به عدم بایگانی گواهی­های پذیرش مقاله، خواهشمند است پس از ارائه مقاله گواهینامه آموزشی از مسئولین تحویل گرفته بشود.

14)    لطفاً با مسئولان ذیربط جهت برقراری نظم در گردهمایی همکاری نمایید.

15)    خواهشمند است در زمان برگزاری همایش، شئونات اسلامی و پوشش مناسب را رعایت بفرمایید.

16)    همواره وضعیت مقاله را در پروفایل خود در سایت همایش چک کنید. چنان­چه مقاله شما نیازبه اصلاح داشته باشد از طریق پروفایل می توانید ملاحظه و اصلاح نمایید. همچنین وضعیت پذیرش مقاله از طریق پروفایل شخصی اطلاع رسانی می شود.

17)    اطلاعات ضروری در مورد همایش در وب سایت همایش درج گردیده است. چنانچه ابهام و سوالی داشتید می توانید از طریق ایمیل و وب سایت با دبیرخانه تماس بگیرید.

دبیرخانه گردهمایی

تاریخ درج : شنبه 1 دى 1397
تعداد بازديد از اين صفحه : 2075
آخرين تاريخ بازديد :9 خرداد 1399  10:57
Copyright 2010 GSI Congress
انتخاب وب سایت مورد نظر :